phone +48 882 054 724
email [email protected]

Pływalnia:
T: +48 694 401 702    

Com-Com Zone Nowa HUTA

Com-Com Zone Nowa HUTA
Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie to jeden z największych i najnowocześniejszych kompleksów sportowo-rekreacyjnych w Małopolsce. Na 13000 m² znajdują się: pływalnia, hala sportowa, siłownia, cztery sale treningowe, pełnowymiarowe boisko piłkarskie z naturalną murawą, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem, boisko "Orlik" w zimie ogrzewane oraz zadaszone halą pneumatyczną, małe boisko treningowe. Do dyspozycji klientów jest również restauracja i gabinet fizjoterapeutyczny.
 
W ofercie centrum znajduje się kilkadziesiąt rodzajów zajęć ruchowych – od pływania, przez piłkę nożną i siatkówkę, po zajęcia fitness, dance czy Spinning®. 

Nowohucki Com-Com Zone swój unikatowy klimat zawdzięcza w dużej mierze nowoczesnej i wielofunkcyjnej bryle budynku, w którym mieści się Centrum. Jego walory architektoniczne zostały wyróżnione Nagrodą Stowarzyszenia Architektów Polskich w 2011 roku. Przestronne i ciekawie zaaranżowane wnętrza, a także wyjątkowy charakter placówki doceniło również wiele firm, organizując tu liczne warsztaty integracyjne, wydarzenia promocyjne, spotkania okolicznościowe, szkolenia, wykłady.

Na terenie Com-Com Zone w Nowej Hucie działają SIEMACHA Spot, Krakowski Instytut Psychoterapii (KIP) oraz Akademia Sportu Progress. W ten sposób placówka łączy funkcje sportowe, terapeutyczne i wychowawcze – trzy filary działalności Stowarzyszenia SIEMACHA, właściciela marki Com-Com Zone i operatora obiektu.