phone +48 694 401 701
email [email protected]

Com-Com Zone Prokocim

Com-Com Zone Prokocim

Centrum Rozwoju Com-Com Zone Prokocim to obiekt sportowo-rekreacyjny, którego głównym atutem jest szeroka oferta zajęć i aktywności prowadzonych w wodzie.

Do dyspozycji klientów są: kryta pływalnia z sześcioma torami, trybunami i szatniami − wyposażona dodatkowo w windę dla osób niepełnosprawnych, basen rekreacyjny z 40-metrową zjeżdżalnią i brodzikiem dla dzieci, a także dwie wanny jacuzzi. Centrum dysponuje również, wyposażoną w nowoczesny sprzęt, salą do spinningu. W „strefie relaksu” można skorzystać z sauny suchej (tzw. fińskiej), parowej (tzw. łaźni rzymskiej), biosauny (z aromaterapią i koloroterapią) oraz z groty solnej (czerwona sól himalajska oraz sól biała z Wieliczki). Różnorodna oferta Com-Com Zone Prokocim skierowana jest do osób w każdym wieku oraz z różnym poziomem umiejętności ruchowych. Nauka pływania i oswajania z wodą kierowana jest dla rodziców z dziećmi już od 3 miesiąca życia. Swoich sił można spróbować też na zajęciach aqua aerobicu czy spinningu®. Po intensywnym wysiłku fizycznym warto zrelaksować się w saunie (parowej lub suchej). Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Com-Com Zone Prokocim, jako jedyna pływalnia w Krakowie, stosuje nowoczesną filtrację wody basenowej metodą filtrów podciśnieniowych na ziemię okrzemkową oraz dodatkowo jej ultrafiltrację przez węgiel aktywny - dzięki temu woda basenowa staje się wyjątkowo czysta i klarowna, w sposób o wiele doskonalszy niż przy innych, tradycyjnych metodach filtracji.