SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

Kolędowanie z wychowankami SIEMACHY

Publikuje Com-Com Zone , 18/12/2017

​​Krakowską tradycją stało się kolędowanie z wychowankami  SIEMACHY, w kręgu znamienitych gości, od lat wspierających działania Stowarzyszenia. Tegoroczne świąteczne spotkanie, uroczysty "Wieczór Kolęd 2017" odbyło się  w tonacji jazzowej.
Krakowską tradycją stało się kolędowanie z wychowankami  SIEMACHY, w kręgu znamienitych gości, od lat wspierających działania Stowarzyszenia. Tegoroczne świąteczne spotkanie, uroczysty "Wieczór Kolęd 2017" odbyło się  w tonacji jazzowej. W tym roku spotykaliśmy się już po raz szósty.

Dokładnie 19 grudnia 2012 roku spotkaliśmy się po raz pierwszy. By przy wspólnym stole i dźwiękach kolęd, w atmosferze oczekiwania i radości z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia móc przez chwilę pobyć razem. W minioną  niedzielę 17 grudnia 2017 do Starej Zajezdni by DeSilva w Krakowie przy ul. św. Wawrzyńca 12 przybyło ponad 800 wychowanków i młodych sportowców z sekcji sportowych piłki nożnej, pływackiej i tenisa stołowego a także ok. 100 gości spośród partnerów, członków i pracowników stowarzyszenia.

Swoją obecności zaszczycił nas prof. Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.
Spotkanie uświetnili śpiewaniem kolęd artyści Universal Music Polska: Joanna Dark, Monika Lewczuk, Adam Stachowiak, Pamela Stone oraz Dominika Kuzay z zespołem. W  muzykowaniu towarzyszyli im  wychowankowie SIEMACHY. Spotkanie poprowadziła pani redaktor Magdalena Drohomirecka.

 
 

Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz