SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

Rodzinne pływanie: nowa edycja

Publikuje Com-Com Zone Kraków Nowa Huta, 12/09/2017
Kategoria: Informacje

Z uwagi na ogromne zainteresowanie akcją „Rodzinne pływanie” informujemy, że inicjatywa będzie kontynuowana w każdy weekend (sobota i niedziala) od 9 września do 10 grudnia 2017 r.


Gmina Miejska Kraków oraz Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta zapraszają mieszkańców Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”.

Główną ideą akcji „Rodzinne pływanie” jest integracja rodzin oraz zachęcanie dorosłych i dzieci do wspólnego i aktywnego spędzania wolnego czasu. Jest to świetna promocja rodzinnego sportu oraz zdrowego stylu życia.

„Rodzinne pływanie” skierowane jest do rodzin zamieszkałych na terenie Gminy i Miasta Kraków. W ramach projektu zainteresowane rodziny mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora. Oferta adresowana jest do rodzin, których łączna liczba członków nie przekracza pięciu osób: dwoje rodziców (lub rodzic) i troje dzieci w wieku od pięciu do 16 lat. Warunkiem wzięcia udziału w programie jest wypełnienie ankiety dostępnej w Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta. 

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona! O wzięciu udziału w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY

Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta, ul. Ptaszyckiego 6, Kraków, tel. 12 682 11 11

TERMINY

Każdy weekend (sobota i niedziela) od 9 września do 10 grudnia 2017 r. w godzinach 12:30-13:15, 13:15-14:00, 14:00-14:45

REGULAMIN

Regulamin akcji w Com-Com Zone Nowa Huta -> [pobierz PDF]

Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz