SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

1 % czyni Mistrza

Publikuje Com-Com Zone Kraków Nowa Huta, 26/04/2017
Kategoria: Informacje

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego (OPP). Możesz nas wspierać przekazując na rzecz SIEMACHY 1% podatku dochodowego. 
Stowarzyszenie SIEMACHA od ponad 24 lat pomaga dzieciom i młodzieży. W naszych placówkach młodzi ludzie nawiązują relacje z rówieśnikami, korzystają z nieodpłatnych zajęć, zdobywają nowe umiejętności, rozwijają pasje i talenty.

Stowarzyszenie SIEMACHA prowadzi działalność w ponad 30 lokalizacjach w Polsce. Z jego oferty korzysta ponad 1500 dzieci dziennie. SIEMACHA tworzy dla nich "podwórka" - środowiska młodzieżowe, w których rozwijają swoje zainteresowania, korzystają z zajęć edukacyjnych, mogą liczyć na wsparcie pedagogów i nawiązywać relacje rówieśnicze. Ponadto 110 dzieci znajduje się obecnie pod opieką całodobową SIEMACHY, a 700 młodych zawodników regularnie trenuje piłkę nożną, tenis stołowy, pływanie i koszykówkę w Akademii Sportu Progres Jerzego Dudka. SIEMACHA to także 1000 spotkań terapeutycznych miesięcznie, prowadzonych nieodpłatnie przez Krakowski Instytut Psychoterapii.
 
Przekaż 1% podatku i wspieraj wychowanków Stowarzyszenia SIEMACHA. KRS 0000207304


Tagi: 0000207304 1% krs podatek

Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz