SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

English Camp 2016

Publikuje Com-Com Zone Odporyszów, 30/06/2016
Kategoria: Informacje

Ponad 40 wychowanków SIEMACHY oraz dzieci pracowników Grupy Azoty uczestniczy w drugim turnusie językowym SIEMACHA English Camp w Odporyszowie. Kurs rozpoczął się 28 czerwca i potrwa do 10 lipca. Zajęcia są kontynuacją ubiegłorocznych spotkań, dzięki którym młodzi ludzie zdobyli praktyczne umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

Każdego dnia w Odporyszowie odbywają się 4 godziny nauki języka obcego, prowadzone przez lektora pochodzącego z USA, edukatorów SIEMACHY oraz wolontariuszy. Ponadto uczestnicy korzystają ze sportowych atrakcji Centrum Rozwoju Com-Com Zone i Centrum Sportów Konnych Odporyszów i biorą udział w zajęciach dodatkowych, jak jazda konna, rowery, fitness czy pływanie. W trakcie turnusu zaplanowano również 3 dodatkowe wycieczki do Skalnego Miasta, Łańcuta, a także Tarnowa i okolic. 

Grupa Azoty to największy w Polsce i jeden z największych w Europie producent nawozów i tworzyw. Podejmowane w Tarnowie decyzje mają wpływ na losy nie tylko czterech największych krajowych zakładów azotowych, zlokalizowanych w Tarnowie, Puławach, Policach i Kędzierzynie-Koźlu, ale także dla całego przemysłu chemicznego i polskiej gospodarki. Grupa Azoty otrzymała tytuł Partnera Kluczowego Stowarzyszenia SIEMACHA w czerwcu 2014 r. Jest także Partnerem Strategicznym SIEMACHY w Tarnowie i Odporyszowie.