SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

Piłkarski Dzień Dziecka z TAURONEM 2015

Publikuje Com-Com Zone Kraków Nowa Huta, 27/05/2015
Kategoria: Informacje

W ostatnią niedzielę maja Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie stanie się areną piłkarskich zmagań dzieci i młodzieży. Po raz 11 odbędzie się tam Piłkarski Dzień Dziecka realizowany z inicjatywy Stowarzyszenia SIEMACHA oraz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Partnerem przedsięwzięcia jest firma TAURON – Sportowy Partner SIEMACHY.
Podczas 10 godzin rozgrywek do rywalizacji stanie niespełna 250 drużyn z całej Małopolski. 2000 uczestników reprezentujących barwy klubowe oraz szkoły rozegra mecze w czterech kategoriach wiekowych (roczniki 2006, 2007, 2008 i 2009 wśród chłopców oraz 2002-2004 wśród dziewczynek). O wysoki poziom rywalizacji sportowej oraz bezpieczeństwo najmłodszych zadba ponad 70 sędziów. W trakcie rozgrywek młodych miłośników futbolu odwiedzi także wybitny polski bramkarz – Jerzy Dudek, który od ponad dwóch lat współpracuje z działającą w Krakowie Akademią Sportu Progres.

Piłkarski Dzień Dziecka odbywa się w Krakowie od 11 lat i z roku na roku gromadzi coraz większą publiczność, kibicującą zmaganiom młodych sportowców. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Małopolski Związek Piłki Nożnej, a rozgrywki odbywają się w Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta – nowoczesnym obiekcie sportowym zarządzanym przez Stowarzyszenie SIEMACHA. Do dyspozycji młodych sportowców są profesjonalne boiska piłkarskie, na których mecze odbywają się w trzech turach. Firma TAURON Polska Energia towarzyszy przedsięwzięciu już drugi raz, zapewniając dzieciom mnóstwo dodatkowych atrakcji.

W rywalizacji podczas Piłkarskiego Dziecka z TAURONEM nie zostaną wyłonieni zwycięzcy – najważniejszym celem turnieju jest wspólne sportowe świętowanie. Każdy z uczestników, poza możliwością rywalizowania z rówieśnikami i świetną rodzinną zabawą otrzyma także pamiątkowy medal. 

Piłkarski Dzień Dziecka z TAURONEM
31 maja 2015
godz. 8:30 - 18.30
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6, Kraków
 

Tagi: as progres mzpn tauron