SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

II Letnie Igrzyska Przedszkolaków

Publikuje Com-Com Zone Kraków Nowa Huta, 14/05/2015
Kategoria: Informacje

Com-Com Zone Nowa Huta opanowały przedszkolaki! Ponad 400 dzieci wzięło udział w biegach sztafetowych, skokach w workach, pokonało tor przeszkód i rozegrało emocjonujące mecze piłki nożnej. W organizacji tego wydarzenia wspierali nas studenci AWF Kraków i wychowankowie Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych z osiedla Szkolnego w Nowej Hucie.
Uczestnicy II Letnich Igrzysk to mali sportowcy z 13 zaprzyjaźnionych z AS Progres przedszkoli. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom za udział w zawodach, a do przedszkoli powędrowały medale za sportową postawę i promowanie aktywności fizycznej wśród najmłodszych. 

Igrzyska Przedszkolaków organizowane przez Akademię Sportu Progres Jerzego Dudka odbyły się już czwarty raz. Trenerzy AS Progres promują sport, aktywność fizyczną oraz zdrowy styl życia wśród najmłodszych. Oferta sportowa kierowana jest do przedszkolaków, ponieważ to właśnie w tym okresie rozwoju młodego człowieka kształtują się pierwsze nawyki i nastawienie do aktywności fizycznej. 

Do udziału w kolejnych Igrzyskach Przedszkolaków zapraszamy zimą!

Fotorelację z wydarzenia znajdziecie TUTAJ 

Tagi: przedszkolaki