SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

Święto Organizacji Pozarządowych

Publikuje Com-Com Zone Kraków Nowa Huta, 13/04/2015
Kategoria: Informacje

Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta zaprasza do udziału w Święcie Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się w najbliższą sobotę – 18 kwietnia. 
SIEMACHA zachęca do skorzystania z atrakcyjnej oferty zajęć dla dzieci i młodzieży w placówce SIEMACHA Spot, treningów sportowych z instruktorami Com-Com Zone Nowa Huta, rodzinnego turnieju piłki nożnej organizowanego przez Akademię Sportu Progres oraz warsztatów psychologicznych z terapeutami Krakowskiego Instytut Psychoterapii.
Wszystkie zajęcia są bezpłatne!

SIEMACHA Spot
W placówce SIEMACHA Spot odbędą się warsztaty plastyczne, muzyczne, komputerowe oraz zajęcia, podczas których młodzi uczestnicy będą mieli okazję przeprowadzić eksperymenty. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 20 lat.
Warsztaty trwają po 50 min i odbywają się równolegle w godzinach 11:00-16:00.

Krakowski Instytut Psychoterapii
Czy tajemnica może służyć rodzinie? Na emisję filmu „Sekrety rodzinne” połączoną z dyskusją zapraszają terapeuci Krakowskiego Instytutu Psychoterapii. Tuż po niej zachęcamy do skorzystania z oferty testów: „Sprawdź jak radzisz sobie ze stresem”,  „Kim jesteś w grupie?” oraz „Testu preferencji zawodowych”.
Emisja filmu rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do 12.30.
Do skorzystania z testów zapraszamy od 12.30 do 16.00.
W warsztatach Krakowskiego Instytutu Pscyhoterapii mogą wziąć udział osoby powyżej 16 roku życia.

Com-Com Zone Nowa Huta
Instruktorzy Com-Com Zone poprowadzą zajęcia sportowe: sztuki walki, fitness, dance oraz spinning®. Do skorzystania z oferty zachęcamy uczestników powyżej 16 roku życia. Zajęcia odbędą się w godzinach 11:00-16:00 i potrwają po 45 minut.

Akademia Sportu Progres
Zapraszamy do udziału w Rodzinnym turnieju piłki nożej, który poprowadzą trenerzy AS Progres. Gramy w drużynach trzyosobowych, a w każdej z nich musi znaleźć się minimum dwóch spokrewnionych zawodników (przy czym jeden z nich powinien być pełnoletni).  
Rozgrywki odbędą się w godzinach od 11:00 do 16:00

Zapisy na wszystkie warsztaty i aktywności odbywają się w Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta, ul. Ptaszyckiego 6 w Krakowie.
E: recepcja@comcomzone.pl
T: +48 12 682 11 10
M: +48 882 054 724