SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

Para Prezydencka u SIEMACHY

Publikuje Com-Com Zone Odporyszów, 25/04/2015
Kategoria: Informacje

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wraz z Małżonką odwiedzili Nowoczesny Dom Dziecka w Odporyszowie. W spotkaniu wzięło udział ponad 150 wychowanków i przyjaciół Stowarzyszenia SIEMACHA, którzy wspólnie z Parą Prezydencką wykonali kokardy narodowe z okazji zbliżającej się "Majówki z Polską".
Dzień Flagi RP oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja stały się okazją spotkania i wspólnego świętowania. Wcyhowankowie SIEMACHY, członkowie Stowarzyszenia oraz nasi przyjaciele na kilka dni przed tradycyjną "Majówką z Polską" wykonali biało-czerwone kokardy narodowe.

W spotkaniu wzięli także dział sportowcy - zwycięzca tegorocznego Dakaru Rafał Sonik, na którego zaproszenie SIEMACHĘ odwiedziła Para Prezydencka oraz łyżwiarka szybka Katarzyna Bachleda-Curuś. Kokardy narodowe z dziećmi przygotowywali też przedstawiciele lokalnych samorządów i partnerzy SIEMACHY.

Para Prezydencka wzięła ponadto udział w spotkaniu z wychowankami Nowoczesnego Domu Dziecka w Odporyszowie i zwiedziła placówki: całodobową, dzienną i sportową. Nasi wychowankowie przygotowali z okazji wizyty specjalny prezent! Para Prezydencka otrzymała specjalne kokardy narodowe, które postały dzięki wykorzystaniu drukarki 3D, stanowiącej wyposażenie placówki w Odporyszowie.Tagi: fitness odporyszów pływalnia