SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

Treningi biegowe

Publikuje Com-Com Zone Kraków Nowa Huta, 30/03/2015
Kategoria: Informacje

Zapraszamy na nowe zajęcia do Com-Com Zone Nowa Huta! Zajęcia w terenie będą się odbywały w każdą środę o godz. 20.15. Startujemy 1 kwietnia!
Zajęcia grupowe na świeżym powietrzu to połączenie treningu biegowego oraz ćwiczeń wzmacniających. Ich celem jest poprawa kondycji, praca nad wytrzymałością i ogólną wydolnością organizmu oraz sprawnością fizyczną. Dodatkowo treningi odbywające się na świeżym powietrzu korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu krążenia. 

Zajęcia skierowane są dla początkujących i średniozaawansowanych biegaczy, którzy chcą dowiedzieć jak konstruować swoje treningi, jakiej odzieży używać, jak korzystać ze sprzętu pomiarowego, jak się odżywiać i nawadniać przed, w trakcie i po treningu. 

Biegi odbywają się w malowniczych zakątkach Nowej Huty (okolice Zalewu Nowohuckiego, Łąk Nowohuckich, Parku Na Skarpie, Lasku Mogilskiego). Zajęcia potrwają ok. 60 min i będą składać się z rozgrzewki, rozciągania, biegu zasadniczego i schłodzenia. W zależności od jednostki treningi są różnorodne, aby w urozmaicony sposób rozbudować umiejętności biegowe i sprawnościowe uczestników oraz stopniowo wtajemniczyć ich w świat biegania. Na zajęcia należy ubrać się w wygodną odzież dostosowaną do warunków pogodowych oraz w obuwie sportowe, najlepiej przeznaczone do biegania. 

Miejsce zbiórki przed treningiem - obok Recepcji Głównej przy wejściu głównym Com-Com Zone Nowa Huta. 
Zapraszamy serdecznie!

Zajęcia prowadzi Małgorzata Jurczak - pasjonatka ruchu i aktywności fizycznej, a szczególnie kolarstwa, biegania i pływania. Amatorsko uprawia kolarstwo szosowe, biegi długodystansowe oraz pływanie. Zwolenniczka zdrowego odżywiania, bazującego na naturalnych, nieprzetworzonych, regionalnych produktach. Z programem Spinning® związana ponad 5 lat, z czego większość stażu jako wykwalifikowany instruktor tych zajęć. Wielokrotna uczestniczka zawodów biegowych i zdobywczyni miejsc na podium.

Tagi: trening biegowy