SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

1% dla SIEMACHY

Publikuje Com-Com Zone Kraków Nowa Huta, 27/03/2015
Kategoria: Informacje

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego (OPP). Możesz nas wspierać przekazując na rzecz SIEMACHY 1% podatku dochodowego. Od wielu lat, wychodząc naprzeciw potrzebom darczyńców, wydajemy bezpłatny program rozliczeniowy „ELFIN JuPITer”, który ułatwia poprawne wypełnienie zeznania podatkowego.
KALEJDOSKOP SIEMACHY
Kalejdoskop to symbol dzieciństwa - zabawy, nauki i niezwykłych przygód. Pobudza ciekawość, uruchamia kreatywność i otwiera na pełną barw różnorodność. Nasze doświadczenia są jak szkiełka kalejdoskopu - determinują określony sposób postrzegania świata. To od nas zależy, czy będzie pełen intensywnych kolorów, czy stanie się zbiorem wypłowiałych elementów.

SIEMACHA od 22 lat stawia na różnorodność i kreatywność. W naszym kalejdoskopie znajdują się różne dziedziny życia: nauka, zabawa, sport i relacje z drugim człowiekiem. Tworzymy społeczności, ale też promujemy indywidualność. Kształtujemy postawy i śmiałymi projektami zmieniamy rzeczywistość młodych ludzi. Dajemy im wiele możliwości, by rozwijać zainteresowania, pokonywać przeszkody i budować własny obraz świata. Wypełniamy kolorami życie młodych ludzi.
SIEMACHA to kalejdoskop możliwości.


SIEMACHA jest jedną z największych organizacji społecznych w Polsce. Stowarzyszenie rozwija sieć nowoczesnych placówek, które zapewniają młodym ludziom warunki do rozwoju osobistego i społecznego. Podopieczni SIEMACHY odkrywają talenty, zdobywają nowe umiejętności i pokonują trudności życiowe. Z bezpłatnej oferty Stowarzyszenia korzysta ponad 1500 wychowanków dziennie, blisko 150 dzieci znajduje opiekę całodobową, a 500 młodych zawodników regularnie trenuje w Akademii Sportu Progres Jerzego Dudka.
 
KRS: 0000207304 

Pobierz program rozliczeniowy ->  

Tagi: siemacha