Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.

Com-Com Zone - Aktualności

Reprezentacja Malty pokonana

Publikuje Com-Com Zone Kraków Nowa Huta, 27/11/2014
Kategoria: Informacje

Piłkarze AS Progres 1999 po emocjonującym spotkaniu sparingowym wygrali z kadrą Malty U-16 3:2!
W pierwszej połowie meczu zdecydowaną przewagę miała drużyna z Polski - rywale sporadycznie pojawiali się na naszej połowie. Bramkę numer jeden strzelił Karol Stanek, którego prostopadłym podaniem obsłużył Łukasz Kantyka. W drugiej połowie Maltańczycy zaczęli dominować i stwarzać sobie coraz więcej sytuacji bramkowych. Gola na 1:1 straciliśmy z rzutu wolnego. Później prowadzenie objęli zawodnicy z Malty strzelając bramkę na 2:1 po indywidualnej akcji napastnika. Drużyna AS Progres po stracie drugiej bramki podkręciła tempo, a efektem tego był piękny gol Adriana Grzybka, który uderzył z dystansu nie do obrony. Wynik zamknął Tomasz Kurek po pięknej akcji Krystiana Nowaka i Jakuba Wątka.

Reprezentacja Malty U-16 - AS Progres 1999 2:3 (0:1)
Bramki: Stanek, Grzybek, Kurek
Skład: I połowa: Stojek - Woźniak, Kantyka, Wojtaczka, Socała (30 Wolański) - Kurek, Reczulski, Grzybek - Wątek, Stanek, Salamon, II połowa: Piekarz - Nowak, Gorczyca, Świerk, Siudek - Reczulski (60 Wojtaczka), Wolański (70 Kurek), Lejda - Wątek, Stanek (60 Grzybek), Marek
Trenerzy: Grzegorz Dąbrowski, Łukasz Terlecki

Piłkarze AS Progres 1999 od początku tygodnia przebywają na Malcie - zwiedzają wyspę i trenują na terenie obiektów sportowych klubu San Gwann FC. Wyjazd jest nagrodą zdobytą podczas tegorocznej Gali SIEMACHY, a realizujemy go dzięki wsparciu TAURONA - naszego Sportowego Partnera oraz firmy INTER-BUD.