Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.

Com-Com Zone - Aktualności

Wygrana z Hutnikiem Nowa Huta!

Publikuje Com-Com Zone Kraków Nowa Huta, 15/09/2014
Kategoria: Informacje

Podopieczni trenera Łukasza Terleckiego - piłkarze AS Progres 1998 zaaplikowali rywalowi 5 bramek w meczu Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych.
Od początku spotkania przewagę w posiadaniu piłki miał zespół AS Progres, ale dobrze broniący się przeciwnik nie dopuszczał do sytuacji pod swoją bramką. Przewaga naszych zawodników rosła z każdą minutą - piłkarze prowadzili grę na połowie przeciwnika, który ograniczał się jedynie do długich wykopów i kontrataków. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0.
Po przerwie konsekwentnie grający zawodnicy AS Progres zdobyli bramkę z rzutu wolnego. Od tego momentu na boisku rządził i dzielił zespół AS Progres, czego efektem było zdobycie kolejnych 4 bramek.

Hutnik Nowa Huta - AS Progres 1998 0:5 (0:0)
Bramki: 0:1 Dominik Zawadzki (48), 0:2 Bartosz Szcząber (59), 0:3 Damian Stąpała (63), 0:4 Damian Stąpała (69), 0:5 Błażej Radwanek (80)
Sędzia: Robert Marciniak (KS Kraków)
Żółte kartki: Szymon Pojedyniec - Sebastian Palonek, Michał Romuzga
Skład: Dykas Kamil (75 min Bereta Jakub) – Gądek Sebastian (76 min Prażuch Wiktor), Pasionek Jakub, Górecki Rafał, Sikora Łukasz, Zawadzki Dominik, Szcząber Bartosz (76 min Pytel Mateusz), Linca Dawid (55 min Radwanek Błażej), Stąpała Damian (78 min Woszczyk Sebastian), Palonek Sebastian (50 min Romuzga Michał), Chmielowski Marcin
Trener: Łukasz Terlecki