SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

Tour de Pologne wystartował w Tarnowie

Publikuje Com-Com Zone Tarnów Gemini Park, 07/08/2014
Kategoria: Informacje

IV etap tegorocznego wyścigu za nami! Fani kolarstwa obejrzeli start zawodników z miasteczka usytuowanego nieopodal Com-Com Zone Tarnów, w Gemini Park odbyły się spotkania z Czesławem Langiem, Jerzym Dudkiem i Rafałem Sonikiem, a młodzi piłkarze wzięli udział w turnieju Jerzy Dudek Cup. Partnerem Społecznym 71. Tour de Pologne jest Stowarzyszenie SIEMACHA.
Za nami pełen emocji dzień w Tarnowie! Podczas startu IV etapu Tour de Pologne spotkaliśmy się z gwiazdami trzech dyscyplin - kolarstwa, piłki nożnej i rajdów terenowych. Główną atrakcją był oczywiście start najdłuższego w tegorocznym wyścigu etapu: Tarnów Gemini Park - Katowice. Tuż przed jego rozpoczęciem koszulkę Tour de Pologne z rąk Czesława Langa odebrał ks. Andrzej Augustyński - szef Stowarzyszenie SIEMACHA, które w tym roku otrzymało tytuł Partnera Społecznego największej imprezy kolarskiej w Polsce.

Podczas imprez towarzyszących etapowi nie zabrakło atrakcji dla fanów sportu. Na pytania publiczności zgromadzonej w Gemini Park odpowiadali Czesław Lang, Jerzy Dudek i Rafał Sonik. Najodważniejsi widzowie otrzymali upominki - gadżety sportowe od Lang Team, Poland National Team oraz piłki sygnowane podpisem Jerzego Dudka. Swoje umiejętności zaprezentowali też instruktorzy Com-Com Zone Tarnów podczas pokazów sportowych.
W turnieju Jerzy Dudek Cup wzięło udział 15 ekip, które rywalizowały ze sobą przez cały dzień na boisku usytuowanym obok Gemini Park. Gra była zacięta i pełna emocji, a na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna Tarnowskich Orłów. 

Dziękujemy, że byliście z nami!


Tagi: jerzy dudek rafał sonik tour de pologne