SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

SIEMACHA i Gemini Park na starcie!

Publikuje Com-Com Zone Tarnów Gemini Park, 21/07/2014
Kategoria: Informacje

Już 3 sierpnia najlepsi kolarze z całego świata wyruszą na trasę 71. edycji Tour de Pologne. Dzięki zaangażowaniu Partnera Społecznego tegorocznego wyścigu – Stowarzyszenia SIEMACHA oraz Prezesa Gemini Holding - Rafała Sonika, IV etap największej imprezy kolarskiej w Polsce wystartuje 6 sierpnia spod tarnowskiego Gemini Park.
Tour de Pologne jest najbardziej prestiżową polską imprezą kolarską z ponad 85-letnią tradycją. W tym roku do grona przyjaciół Tour de Pologne po raz pierwszy dołączyła organizacja społeczna - SIEMACHA. Zaangażowanie Stowarzyszenia w promocję sportu oraz współpraca z Gemini Holding umożliwiły realizację startu IV etapu wyścigu w Tarnowie. Najdłuższy spośród całej rywalizacji - liczący 236 km etap wiodący do Katowic, wystartuje spod Gemini Park. 

Zbliżający się 6 sierpnia będzie obfitował w wiele atrakcji. O godzinie 9:00 – tuż przed startem kolarzy, w Gemini Park Tarnów odbędzie się spotkanie z Czesławem Langiem. Rozpoczęcie wyścigu zaplanowano na godz. 10:00 z miasteczka startowego Tour de Pologne przy ul. XVI Pułku Piechoty. 

Gdy kolarze znajdą się już na trasie do Katowic w Gemini Park odbędzie się spotkanie z Patronem prowadzonej przez SIEMACHĘ Akademii Sportu Progres, bramkarzem reprezentacji Polski - Jerzym Dudkiem oraz quadowcem Rafałem Sonikiem – pierwszym Polakiem, który stanął na podium Rajdu Dakar.

W ciągu dnia na terenie Gemini Park zostanie rozegrany turniej drużyn podwórkowych Jerzy Dudek Cup, a pokaz sportowych możliwości zaprezentują trenerzy tarnowskiego Centrum Rozwoju Com-Com Zone. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, zabaw i atrakcyjnych promocji!

71. Tour de Pologne potrwa od 3 do 9 sierpnia, a najlepsi zawodnicy z całego świata będą rywalizować na trasie siedmiu etapów. O oprawę medialną zadba Telewizja Polska, a transmisje z wyścigu emitowane będą na antenie TVP 1. Patronat Honorowy nad Tour de Pologne objął Lech Wałęsa.

6 SIERPNIA 2014
START IV ETAPU TOUR DE POLOGNE
TARNÓW GEMINI PARK - KATOWICE

09:00 - Spotkanie z Czesławem Langiem (Gemini Park Tarnów)
09:40 - Pokazowe zajęcia fitness - trenerzy Com-Com Zone (Gemini Park Tarnów)
10:00 - Start Honorowy IV etapu Tour de Pologne (ul. XVI Pułku Piechoty)
11:00 - Spotkanie z Jerzym Dudkiem i Rafałem Sonikiem (Gemini Park Tarnów)
11:00 - 18:00 - Jerzy Dudek Cup (Gemini Park Tarnów)


Tagi: czesław lang jerzy dudek rafał sonik tour de pologne