SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

Turniej Jerzego Dudka

Publikuje Com-Com Zone Kraków Nowa Huta, 18/06/2014
Kategoria: Informacje

Już w najbliższą niedzielę (22 czerwca) w Com-Com Zone Nowa Huta dziesięciolatkowie z całej Polski staną w szranki rozgrywek piłkarskich. Drużyny z Krakowa, Nowego Sącza, Gliwic, Wrocławia, Mielca i Krosna wystąpią w turnieju Jerzy Dudek TAURON CUP, który Akademia Sportu Progres organizuje po raz drugi.
W rozgrywkach wezmą udział dwie drużyny AS Progres z rocznika 2004 oraz reprezentanci innych rejonów Polski - AP 21 Kraków, Sandecja Nowy Sącz, Piast Gliwice, Śląsk Wrocław, Stal Mielec i Beniaminek Krosno. Rywalizacja rozpocznie się w niedzielę, jednak goście przyjadą do Krakowa już dzień wcześniej, aby zwiedzić miasto.

W niedzielę rozgrywki odbędą się w dwóch turach – od 9:00 do 12:30 i od 13:30 do 17:00. Mecze będą rozgrywane równolegle na dwóch boiskach i potrwają po 20 minut. Piłkarze będą rywalizować w siedmioosobowych składach. W przerwie zawodnicy zaprezentują swoje możliwości w turnieju żonglerki. Patronem turnieju jest Jerzy Dudek, który wręczy zawodnikom pamiątkowe nagrody. Zawody zostaną rozegrane na boiskach Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta.

Sponsorem turnieju jest firma TAURON Polska Energia – Sportowy Partner SIEMACHY.Tagi: jerzy dudek