SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

Najmłodsi grają z TAURONEM!

Publikuje Com-Com Zone Kraków Nowa Huta, 01/06/2014
Kategoria: Informacje

Tegoroczny Dzień Dziecka był wyjątkowy! W Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta w Krakowie przez cały dzień rywalizowało ponad 1800 najmłodszych piłkarzy. Partnerem przedsięwzięcia była firma TAURON, która zapewniła dzieciom mnóstwo atrakcji. Specjalne upominki dla najmłodszych ufundowała również ALMA.
W turnieju piłkarskim wzięły udział dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Mecze rozgrywano na 36 małych boiskach. Rywalizację nadzorowało ponad 70 sędziów piłkarskich, którzy dbali o bezpieczeństwo najmłodszych i prawidłowy przebieg gry. Turniej zrealizowano z inicjatywy Stowarzyszenia SIEMACHA oraz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Specjalny gościem Piłkarskiego Dnia Dziecka z TAURONEM był Jerzy Dudek – Patron Honorowy Akademii Sportu Progres, która działa w krakowskim Com-Com Zone. Wraz z bratem – Dariuszem Dudkiem kibicowali najmłodszym adeptom piłki nożnej. Piłkarze spotkali się z dziećmi i wzbudzili ich ogromny entuzjazm – rozdawaniu autografów nie było końca! W Piłkarskim Dniu Dziecka wziął również udział Prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej – Ryszard Niemiec.

Firma TAURON zatroszczyła się o atrakcje dla najmłodszych - Byczki Tauronki dodawały dzieciom otuchy i mobilizowały je do rywalizacji. W strefie TAURONA zlokalizowanej nieopodal boisk odbywały się animacje dla najmłodszych – rozdawano baloniki i malowano dzieciom buzie. Hostessy firmy obdarowywały najmłodszych pamiątkami – dzieci otrzymały różowe okulary, słuchawki i słodycze. Upominki dla wszystkich piłkarzy ufundowała również ALMA.

Piłkarski Dzień Dziecka z TAURONEM okazał się ogromnym sukcesem! Co ważne – każdy młody uczestnik otrzymał medal za uczestnictwo. W rywalizacji nie wyłoniono zwycięzców – najważniejszym celem turnieju była dobra zabawa i wspólne sportowe świętowanie. 


Tagi: as progres jerzy dudek piłka nożna tauron