SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

Wkrótce otwarcie!

Publikuje Com-Com Zone Tarnów Gemini Park, 06/09/2013
Kategoria: Informacje

Niebawem ponownie spotkamy się w zupełnie odmienionym Com-Com Zone Tarnów! Nie możemy się doczekać! Już dziś sprawdźcie, co dla Was szykujemy w nowej strefie fitness.
Zaprosimy Was do dwóch nowoczesnych, klimatyzowanych sal z profesjonalnym nagłośnieniem, dzięki któremu poczujecie energię, jaką dają zajęcia fitness! Dodatkowo - nasz sprzęt treningowy marki Reebok jest gwarancją najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdą się również zupełnie nowe zajęcia, jak:
  • MASALA BHANGRA czyli kombinacja elementów Bhangry z energicznymi ruchami tanecznymi. To kompleksowy trening cardio, spalający ponad 500 kalorii. Trening kształtuje ciało, buduje wytrzymałość, a przy tym mogą z niego korzystać osoby o różnym stopniu zaawansowania,
  • ZUMBA GOLD to zajęcia skierowane do osób starszych, kobiet w ciąży, a także wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej lub ze względu na problemy z nadwagą, stawami czy kręgosłupem mają ograniczone możliwości treningowe. Treningi oparte są na podobnej formule, co zumba klasyczna, a podstawowa różnica dotyczy intensywności, tempa i czasu trwania zajęć,
a także Zumba Kids, Cellu Stop czy ATB+Step.

Kolejną atrakcją Com-Com Zone Tarnów będą sauny! Dwa pomieszczenia, stanowią strefę relaksu po wyczerpujących ćwiczeniach. Korzystanie z sauny to doskonały sposób na regenerację po wysiłku fizycznym! 

Już niedługo wielkie otwarcie! Bądźcie z nami - śledźcie informacje na stronie www i nasz profil na Facebooku!
Zapraszamy!

Tagi: fitness