SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

Już pływam w Com-Com Zone Nowa Huta

Publikuje Com-Com Zone Kraków Nowa Huta, 29/08/2013
Kategoria: Informacje

Com-Com Zone Nowa Huta zaprasza uczniów szkół podstawowych wszystkich klas do uczestnictwa w projekcie „Już pływam” realizowanym przez Wydział Sportu UMK. Podczas 15 lekcji, które przeprowadzą trenerzy i instruktorzy pływania, młodzi ludzie zdobędą nowe umiejętności oraz zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy. 
Co najważniejsze - każdy uczestnik ponosi wyłącznie koszt ubezpieczenia za cały kurs w wysokości 6 złotych. Szkoły lub osoby prywatne zgłaszające dzieci zobowiązane są do zapewnienia transportu swoich podopiecznych oraz opieki w czasie dowozu na pływalnię. Pozostałe koszty tj. wejście na pływalnię, opłata trenerów i instruktorów finansowane są z budżetu Województwa Małopolskiego oraz środków Urzędu Miasta Krakowa. 
 
UWAGA: każdy uczestnik kursu zobowiązany jest do opłacenia ubezpieczenia przed pierwszymi zajęciami. W tym celu 2 i 3 września 2013 r. przed każdymi zajęciami na pływalni Com-Com Zone Nowa Huta pracownicy Wydziału Sportu UMK będą przyjmowali opłaty. 

Zapraszamy!