SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Com-Com Zone - Aktualności

I Zawody Pływackie w Prokocimiu

Publikuje Com-Com Zone Kraków Prokocim, 11/06/2013
Kategoria: Informacje

W najbliższy piątek – 14 czerwca, w Com-Com Zone Prokocim odbędą się indywidualne i drużynowe zawody pływackie dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja szkół podstawowych i przedszkoli rozpocznie się o godz. 9.00. Dwie godziny później – o 11.00 wystartują uczniowie gimnazjów.
Zawodnicy mogą wziąć udział w kilku konkurencjach na dwóch dystansach w zależności od wieku i umiejętności pływackich. Pływacy z przedszkoli oraz najmłodszych (1-3) klas szkół podstawowych popłyną na dystansach 25 metrów stylem grzbietowym, dowolnym oraz ze skrzydełkami i makaronem. 

Uczniowie starszych klas szkół podstawowych zmierzą się w stylach dowolnym, klasycznym i grzbietowym na 50 metrów. Najstarsi zawodnicy – gimnazjaliści popłyną na tym dystansie stylem dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym. 

Zawody drużynowe odbędą się w formie sztafet, w których wystartują szkoły podstawowe i gimnazja na dystansie 6 x 50 metrów stylem dowolnym. 

Pływalnia Centrum Rozwoju Com-Com Zone Prokocim jest komfortowym i nowoczesnym obiektem, który spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa. Dla doświadczonych pływaków jest świetnym miejscem do rozwijania umiejętności i czerpania przyjemności z pływania. W ramach pływalni funkcjonują: basen sportowy, basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią i brodzikiem dla dzieci oraz dwie wanny jacuzzi. 

Zapraszamy!